شرکت بازرگانی رزین پلی استر خارجی

شرکت بازرگانی پلی استایرن انبساطی و رزین پلی استر خارجی با صداقت تمام تلاش می کند بهترین و مرغوب ترین محصول را در اختیار مشتریان بگذارد. رزین پلی استر ماده ای معروف می باشد که در ساخت انواع مجسمه ها استفاده می شود و حالت غلیظ و مایعی دارد و برای این که سفت و محکم شود در هنگام استفاده آن را با هاردنر ترکیب می کنند که این باعث می شود حالت ژله ای پیدا کند.

شرکت بازرگانی رزین پلی استر خارجی

تفاوت رزین پلی استر خارجی با ایرانی

تفاوت رزین پلی استر خارجی با ایرانی

تفاوت رزین پلی استر خارجی با ایرانی شامل گزینه های زیر می شوند :

 • رزین پلی استر خارجی نسبت به نمونه ایرانی آن چسبندگی بالای دارند.
 • رزین پلی استر خارجی سریع تر از نمونه ایرانی آن در هنگام استفاده خشک می شود.

پلی استایرن تبریز و رزین پلی استر بعد از خشک شدن حجم آن ها کاهش پیدا می کند چون در زمان خشک شدن محلول آن تبخیر می شود. حرارت 20 درجه بهترین دما برای استفاده از این ماده می باشد و بعد از خشک شدن چون غیر سمی و غیر متخلخل می شود به راحتی می توان آن را سوهان کشید.

این ماده چون بوی تند و زننده ای دارد باید زمانی که می خواهید بیش تر از 5 کیلو گرم از آن را استفاده کنید باید حتما تهویه مناسب در مکان مورد نظر وجود داشته باشد.

در هنگام ساخت مجسمه های چوبی توجه کنید که این ماده به راحتی روی چوب می چسبد به همین دلیل باید قبل از استفاده پارافین یا فیلم روی سطح چوب مالیده شود.

برای ساخت مجسمه ها این ماده را با هاردنر ترکیب می کنند که مقدار آن می تواند زمان خشک شدن رزین را مشخص کند اما به طور کلی میزان استفاده از هاردنر 2 درصد می باشد و زمانی که رزین روی سطوح نازک اجرا می شود دیرتر خشک می شود و قسمت بالای آن حالت چسبندگی خود را همچنان حفظ کند به همین دلیل در این جا باید از هاردنر 4 درصد استفاده کرد.

زمانی که ضخامت لایه آغشته به رزین بالا باشد برای چلوگیری از ترک خوردگی آن باید از رزین 1 درصد استفاده کنید. رزین پلی استر شفاف برای خشک شدن باید دمای اتاق بالای 15 درجه باشد ولی رزین غیر شفاف در دمای زیر 15 درجه به راحتی خشک می شود.

خرید رزین پلی استر خارجی بشکه ای

خرید رزین پلی استر خارجی بشکه ای

رزین پلی استر به دلیل این که بسیار قوی ظاهر شده و توانسته نظر خوبی راجع به خود از مشتریان بدست آورد باعث شده خرید رزین پلی استر بشکه ای خارجی بازار پر رونقی داشته باشد. علاوه بر این ها مزیت های فراوان این ماده هم سبب شده خرید آن روندی رو به بالا داشته باشد که ما در زیر به برخی از آن ها اشاره می کنیم :

 • قابلیت ساب پذیری و پولیش پذیری دارد و شما می توانید به راحتی روی سطح مجسمه را پولیش کنید.
 • قابلیت پولیش شدن باعث شده سطح قطعه مورد نظر لوکس، براق و شفاف شود.
1

 1. Hire Expert Freelancer According To Your Needs.
  .
  I’m Mahmud Ghazni From Bangladesh. I’m a Professional IT Freelancer. First of all, I apologize for making such a comment on your site. You may think this is spamming but I am only doing this for the purpose of attracting the attention of clients.
  .
  I’m able to make this comment on your website which means your website may be brand new or not yet properly configured. That means you may need a professional help. And if that happens then, I’m here to help you. I’m a Porfessional Web Design & Developer. For the past 3 years I have been providing services to various IT company in our country. Due to the current Covid pandemic situation and the impact of the lockdown, many companies have closed down. That’s why I’m currently offering freelance services to international clients. Since I am a new Freelancer in the online marketplace, That’s why I’m trying to reach clients in various ways.
  .
  You can hire me from here: https://ghazni.me
  .
  I’ve a lot of experience with WordPress such as WordPress Theme Customization, Landing Page Design, Fixing 500 & & 404 Errors, Website Migration, SEO Optimization, Malware Removal, BulletProof Web Security, Fixing other WordPress issue etc.
  .
  If you need any kind of help, Feel free to contact with me. I’m always ready to help you. Hopefully, I will be able to gain your trust and satisfaction.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما